Resecity i Söderhamn

Personal

Ola Andersson

Regionschef Norr

ola.andersson@resecity.se

Favoritresmål: Mallorca, Thailand och USA.

Lotta Andersson

Resebyråchef

lotta.andersson@resecity.se

Favoritresmål: Singapore, Florida och Wien.

Åsa Segbefia

asa.segbefia@resecity.se

Favoritresmål: San Diego, Florens och London.

Caroline Andersson

caroline.andersson@resecity.se

Favoritresmål: Turkiet, Rom och Bornholm.

Felicia Gustavsson

felicia.gustavsson@resecity.se

Favoritresmål: Gran Canaria, London och Grekland.

Kristina Palm

kristina.palm@resecity.se

Favoritresmål: USA, Portugal och Mallorca.

Therese Lindy (fd Gustafsson är tjänstledig)

therese.lindy@resecity.se

Favoritresmål: Thailand, Kroatien och London.

Scanna in Resecity Söderhamn i din smartphone

QR läsare finner du i App Store eller Android Market

  

 

Resecity i Söderhamn
Köpmangatan 12, Alenhuset
826 30 Söderhamn

Tel: 0270-102 75         
Fax: 0270-103 76
soderhamn@resecity.se

Öppettider:
Mån-fre kl. 9-17

Org.nr. 556260-2838

För Resecitys företagskunder har vi Egencias kostnadsbelagda
24-tim jour. Tel. 08-6650757 vid
akuta ärenden efter kontorstid.