Resecity Motala

Personal

Susanna Werkelin

Regionchef

susanna.werkelin@resecity.se

Maud Andersson

Resebyråchef

maud.andersson@resecity.se

Favoritresmål: Huvudstäder i Europa, svenska fjällen och Sydostasien.

Susanne Elf

susanne.elf@resecity.se

Favoritresmål: Thailand, London och Barcelona.

Sabine Norrby

sabine.norrby@resecity.se

Favoritresmål: Jämtland, Sydafrika och Hamburg.

Andreas Ekman

andreas.ekman@resecity.se

Favoritresmål: Island, Malta och Gran Canaria.

Kim Andersson

kim.andersson@resecity.se

Favoritresmål: Kreta, Frankrike och Rhodos.

Scanna in Resecity Motala i din smartphone

QR läsare finner du i App Store eller Android Market

 

  

Resecity Motala
Kungsgatan 3A
591 30 Motala

Affärsresor: 0141-23 44 50
Privatresor: 0141-570 70
Fax:  0141-574 20
motala@resecity.se

Arbetar du på en kommun som har avtal med Resecity i Motala ringer du på nedanstående nummer för att boka din affärsresa eller använd bokningsformuläret under fliken "Avtalskund".

Kommunanställda: 0141-570 70

Öppettider:
Affärs mån-fre kl. 08:00-17:00
Privat mån-fe kl. 09:30-18:00

Org.nr. 556260-2838

Journummer För Resecitys avtalskunder finns en kostnads-
belagd 24-tim jour för akuta ärenden efter kontorstid. 


Bokningar gjorda före 1/5 2017 ringer 
Tel.+46 (0)8-665 07 57 

Bokningar gjorda efter 1/5 2017 ringer
Tel. +46 (0)770-45 76 79