Resecity i Huddinge

Resecity i Huddinge Stockholm

Personal

Sara Grün

VD

sara.grun@resecity.se

Favoritresmål: Maldiverna, Costa Rica och Marocko.

Helena Fors Thomander

Regionschef Syd

helena.fors-thomander@resecity.se

Favoritresmål: Kenya, Tanzania och Spanien.

Elisabeth Hjelm

Resebyråchef

elisabeth.hjelm@resecity.se

Favoritresmål: Nord- och Sydamerika, Kina och Jersey.
Aktivitetsresor: vandra, cykla och klättra.

Susanne Erkesjö

susanne.erkesjo@resecity.se

Favoritresmål: Australien, Turkiet och Cap Verde.

Jessica Rosenblad

jessica.rosenblad@resecity.se

Favoritresmål: USA, London, Kreta och Fuerteventura/Playitas.

Gunilla Andersson

gunilla.andersson@resecity.se

Favoritresmål: Grekland, Skottland, Andalusien och storstäder i Europa.

Mette Hauge

mette.hauge@resecity.se

Favoritresmål: Nya Zeeland, Bornholm och Yosemite National Park i Kalifornien.

Scanna in Resecity Huddinge i din smartphone

QR läsare finner du i App store eller Android Market

 

 

Resecity i Huddinge
Sjödalsvägen 14
Box 123
141 28 Huddinge

Tel: 08-774 03 15
Fax: 08-774 93 33
huddinge@resecity.se

Öppettider:
Mån-tis/Tor-fre kl. 9-17
Ons kl. 9-18
Lördag kl. 10-14

Org.nr. 556260-2838

För Resecitys företagskunder har
vi
Egencias kostnadsbelagda
24-tim jour. Tel. 08-6650757 vid
akuta ärenden efter kontorstid.