Resecity Härnösand

Personal

Ola Andersson

Regionchef

ola.andersson@resecity.se

Favoritresmål: Mallorca, Thailand och USA.

Eva Sjödin Jonsson

Resebyråchef

eva.sjodinjonsson@resecity.se

Favoritresmål: Florida, USA, Turkiet och Brasilien.

Pernilla Romberg

pernilla.romberg@resecity.se

Favoritresmål: Grekland, Turkiet och Gotland.

Therese Lundvall

therese.lundvall@resecity.se

Favoritresmål: Thailand, London och Döda Havet.

Lena Pettersson

lena.pettersson@resecity.se

Favoritresmål: St Maarten, Mexico och Italien.

Emelie Milioris

emelie.milioris@resecity.se

Favoritresmål: Sydafrika, Australien och Grekland.

Erica Sundberg (föräldraledig)

erica.sundberg@resecity.se

Favoritresmål: San Fransisco, Nya Zeeland och Island.

Scanna in Resecity Härnösand i din smartphone

QR läsare finner du i App Store eller Android Market

 

 

Resecity Härnösand
Storgatan 28
871 31 Härnösand

Privatresor: 0611-205 80
Affärsresor: 0611-269 80
Fax: 0611-201 16
harnosand@resecity.se

Öppettider:
Måndag-fredag kl. 9-17

Org.nr. 556260-2838 

Journummer För Resecitys avtalskunder finns en kostnads-
belagd 24-tim jour för akuta ärenden efter kontorstid. 


Bokningar gjorda före 1/5 2017 ringer 
Tel.+46 (0)8-665 07 57 

Bokningar gjorda efter 1/5 2017 ringer
Tel. +46 (0)770-45 76 79