Resecity huvudkontor Huddinge, Stockholm

Personal

Thomas Grünwald

Styrelseledamot

thomas.grunwald@resecity.se

Sara Grün

VD

sara.grun@resecity.se

Favoritresmål: Maldiverna, Costa Rica och Marocko.

Marie Elmberg

Ekonomichef

marie.elmberg@resecity.se

08-559 158 06

Favoritresmål: Langkawi, Grekland och svenska fjällen.

Veronica Johansson

veronica.johansson@resecity.se

08-559 158 04

Favoritresmål: Prag, Italien och Thailand.

Michael Johansson

michael.johansson@resecity.se

08-500 071 82

Favoritresmål: London, Dublin och Thailand.

Caroline Jarl

caroline.jarl@resecity.se

08-559 158 10

Favoritresmål: Österlen, Italien och USA.

Maryam Tullback

maryam.tullback@resecity.se

08-555 912 22

Favoritresmål: Amsterdam, Toscana och Iran.

Jaana Alenius

Affärsutvecklare

jaana.alenius@resecity.se

Favoritresmål: Biarritz-Frankrike, Peru och Svalbard.

Scanna in Resecity Huvudkontor i din smartphone

QR läsare finner du i App Store eller Android Market

 

 

 

Resecity i Huddinge HK
Kommunalvägen 1-5, 7tr
141 47 Huddinge

Fax: 08-711 40 10

ekonomi@resecity.se